Ana sayfa Firmalar Belta Tekstil Blackout Perdeler

Belta Tekstil Blackout Perdeler

823
0
PAYLAŞ
Blackout Perde

Karartma perdeleri uyku konforunu ve kalitesini belirleyen, en az yatak kadar önemli bir unsur. Blackout perde sayesinde cadde ve sokak aydınlatmaları yüzünden artık gündüze dönen geceleri ve sabah gün ışığının odanıza ulaşmasını engelleyebiliyorsunuz.

Belta Tekstil blackout perde çeşitlerini başta otel, sosyal tesis ve her türlü konaklama hizmeti veren işletmelere sattığını ifade ediyor.

Bu perdelerin ışığın yanı sıra, ses ve ısı izolasyonuna da katkıda bulunduğunu söyleyen yetkililer blackout perde sayesinde güneşlik perde ihtiyacının kalmadığını, aynı zamanda oldukça dekoratif duran bu çeşitleri her odada bulunması gerektiğini söylediler.

Pile uygulamasına gerek kalmadığı için oldukça ekonomik bir seçenek olan karatma perdeleri toplam 3 katman olarak dokunuyor. Iç ve dış yüzeyler parlak saten, orta katman ise ışığı sızdırmayan siyah dokuma. Tavsiye edilen uygulama biçimi şu şekilde. Örneğin perde ile kapanmasını istediğiniz genişlik 3 metre ise, 4 metre bitmiş ölçü sipariş verdiğiniz taktirde rahat kapanıp, dökümlü ve şık duruyor.

YORUM YAP