Ana sayfa Firmalar Çin ile Ticaret yapmak çok mu zor?

Çin ile Ticaret yapmak çok mu zor?

942
0
PAYLAŞ
Çin ile ticaret

Bu haftaki firma haberleri köşesi konuğumuz Çin’in Guangzhou eyaletinde yaşayan, Türkiye ve Çin arasında firmalara köprü olan Çin ile Ticaret Danışmanlık firmasının sahibi Ali Rıza Çelebi.

Ali Rıza bey yaklaşık 10 yıldır Çin’de yaşıyor ve 10 yıldan bu yana profesyonelce danışmanlık hizmetleri sunuyor. Çin’in ucuz işçilikle düşük maliyetli ürünler üretilen bir pazar olduğu gerçek, ancak ithalat süreci dikkatli takip edilmezse, Çin’den bozuk ürünler, defolu ürünler gelebilir, hatta kimi durumlarda hiçbir ürün bile gelmeyebilir.

İşte bu aşamada sayın Çelebi ve ekibi devreye giriyor. Sipariş, üretim ve sevkiyat aşamalarının tümünü takip ediyorlar. Sizin için numuneler yaptırıyor, satın aldığınız ürünlerin numuneler ile birebir aynı olmasını, malın size söz verilen sürede sevkiyatını ve tüm evrak işlerini takip ediyorlar.

Kanton fuarı nedeniyle şu sıralar hareketli günler geçiren firma aramanız halinde şeffaflık içinde sizin adınıza tüm ithalat işlerinizi yürütüyor. Kendileri ile iletişim kurabilir, kafanıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

YORUM YAP