Ana sayfa Firmalar En iyi Masa Örtüsü hangisidir?

En iyi Masa Örtüsü hangisidir?

1949
0
PAYLAŞ
Belta tekstil masa örtüsü

Masa örtüsü restoranın olmazsa olmazlarındandır. Tertemiz yıkanmış, mis kokulu ve jilet gibi ütülenmiş masa örtüsünde yemek yemeyi kim istemez ki?

Bu hafta Belta Tekstil ile masa örtüsü hakkında söyleşi yaptık. Kendileri bizi kırmayıp olayın aslını detaylı bir biçimde anlattılar.

34 yıldır sektörün içindeyiz. Sayısı bini aşkın restoran, sosyal tesis gibi mekanlara üretim yaptık. Çeşitlerimiz yüzde yüz pamuk, pamuk polyester ağırlıklı olmakta olup Bursa’da dokunmaktadır.

Dokuma kadar önemli bir başka konu ise terbiye ve boya işlemleridir. Bu işlemler esnasında reçetelere uyulmazsa, kalitesiz boya ve apre malzemeleri kullanılırsa, kumaş ne kadar iyi olursa olsun iyi netice alamazsınız. Biz bu yüzden sadece birinci sınıf boyahane ile çalışırız.

Boyadan sonra kumaşın kesim ve konfeksiyonu yapılır. Konfeksiyon en az dokuma ve boyama kadar önemlidir. Konusunda uzman, yıllardır birlikte çalıştığımız personel birinci sınıf işçilikle dikişi tamamlar. En son ütü aşamasının ardından masa örtüsü restoran ve otellere sevk için hazır olur.

masa örtüsü
Belta Tekstil’in masa örtüsü çeşitlerinden bir kare.

Örtülerin ilk günkü kondisyonunu korumada yıkama çok büyük rol oynar. Makinayı tepeleme doldurmadan, ağartıcı içermeyen kaliteli deterjanlarla yıkanan, düşük ısıda kurutulan örtüler yıllarca size yepyeni biçimde hizmet edecektir.

2016 yılı için birbirinden şık, endüstriyel kullanıma uygun masa örtüsü çeşitleri hazırladık. Katıldığımız fuarlarda, web sitemizde veya bizzat atölyemize gelerek çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Bize vakit ayırdığı için Sektör Haber’e çok teşekkür ederiz.

YORUM YAP