Ana sayfa Firmalar Simit Sarayı’nın yurtdışı yatırımları devam ediyor

Simit Sarayı’nın yurtdışı yatırımları devam ediyor

2119
0
PAYLAŞ
simit sarayı

Dünya markası olma yolunda yurt dışında açılışlara bütün hızıyla devam eden Simit Sarayı, Suudi Arabistan’daki 2. Şubesini önceki günlerde açtı. Mağaza ülkenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Jeddah Arab Mall’da açıldı.

Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, 2015 yılı bitimine kadar Suudi Arabistan’da 22 mağazanın daha açılacağını söyledi. Arapların daha çok kahvaltılık ürünlere, saray dürüm, gül böreği, Simit Burger ve köfteye ilgi gösterdiğini söyleyen Kavukcu, markalarının Suudi Arabistan’da gördüğü ilgiden oldukça memnun. Kavukcu’nun ifadesine göre Suudi Arabistan’ın yatırımcı şirketlerinin en büyüklerinden olan Al Hokair Group ile birlikte 2017 yılının sonuna kadar Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Ürdün, Mısır ve Umman’ın içinde bulunduğu 7 ülkede 125 şube açılması hedefleniyor.

Jeddah Arab Mall Simit Sarayı, Pazar, Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 10:00-24:00, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri ise 10:00-01:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet sunuyor. Menüsünde: Kahvaltı çeşitleri, simit, kurabiye, börek, pasta ve dondurma çeşitleri, soğuk sıcak içeceklerin yanında makarna, köfte, mantı ve salata gibi birbirinden çeşitli lezzetler bulunuyor.

YORUM YAP