Ana sayfa Firmalar Yatak Koruyucu çeşitleri

Yatak Koruyucu çeşitleri

938
0
PAYLAŞ
yatak koruyucu alez

Sağlığına önem verenlerden misiniz? Eğer öyleyseniz Belta Tekstil ile yaptığımız söyleşiye kulak verin.

Belta Tekstil bünyesinde yatak koruyucu alez üretimi de yapan bir firma. Daha çok oteller gibi konaklama tesislerine hizmet veren firma bizleri kırmadı, sorularımıza cevap verdi.

Bu konuda görüştüğümüz firma yetkilisini dinleyelim.

Yatak koruyucu alez en başta sağlığı ilgilendiren bir yardımcı malzemedir. Bu malzemenin en doğru kullanım şekli yatağınızı ilk satın aldığınız gün bunu sermenizdir. Böylece ter, idrar ve benzer tüm sıvılara, kokulara karşı yatağınızı koruyacak; bakteri, mantar ve küf oluşumuna ilk günden dur diyeceksiniz.

Yatak koruyucu alez
Yatak koruyucu alez

Ancak biz müşterilerimize her alezi satın almamalarını önemle hatırlatıyoruz. Bir alezi kaliteli yapan kumaşı ve kaplamasıdır. Poliüretan membran (zar) ile kaplanmış, pamuklu ince kumaştan mamül alezleri kullanmanız yatağınızdan maksimum konfor ve verim almanıza yarayacağı gibi, aynı zamanda yıkama uygulamasını da kolaylaştıracaktır.

PVC sıvama ve kapitone alezlerden kesinlikle uzak durmalısınız. PVC koku ve çatlama yapacak, kapitone alez ise tüm bu sıvıları, kötü kokuları bünyesinde tutmaktan başka işe yaramayacaktır.

Otel tekstili alanında çalışan Belta Tekstil’e bizi kırmayıp vakit ayırdıkları için teşekkür ediyoruz.

YORUM YAP